Správa
webových stránek

Hledáte dlouhodobou spolupráci v rámci údržby a úprav webových stránek?
Jste na správném místě.

Správa obsahu

Správa zabezpečení

Administrace hostingu

Správa
webových stránek

Webové stránky je třeba udržovat. Často se setkávám s klienty, kteří si stránky založí a nechají je být a jsou pak zklamaní, když negenerují očekávaný zisk. Aby jste dosáhli návštěvnosti a tím i podpořili svůj prodejní záměr, musíte stránky aktivně propagovat a starat se o aktualizaci jejich obsahu.

Co obsahuje balíček správy webových stránek:

Editace obsahu na počkání

Neztrácejte čas s učením se s administračním systémem a nechte uprávy na nás! Veškerá editace obsahu, včetně pokročilých úprav v kódu budou v ceně měsíčního poplatku správy webových stránek.

Vývoj nových funkcionalit

V rámci údržby webových stránek je možné také pracovat na vývoji Vámi požadovaných funkcionalit.

Rychlostní optimalizace

Rychlost webové stránky je velmi důležitý faktor pro vytvoření dobrého dojmu během jejího procházení. Rychlostní optimalizace řešíme v rámci údržby webových stránek.

Nastavení SEO

Analýza klíčových slov a SEO jsou velmi důležité pro to, aby se Vaše stránky mohli dostat na vyšší úroveň ve vyhledávačích a tak i na vyšší úroveň návštěvnosti.

Zabezpečení webových stránek

Zabezpečení webových stránek by mělo být prvním krokem v jejich správě, jelikož v dnešní době jsou útoky na webové stránky automatizované a takřka se jim nedá vyhnout.

Pravidelné reporty a analýzy

V rámci údržby webových stránek budete od nás získávat reporty s přehledy ohledně výsledků návštěvnosti Vašeho webu. Na základě analýz můžeme řešit i budoucí úpravy stránek pro dosažení lepších vyśledků.

Nacenění údržby webových stránek a marketingu závisí na počtu pracovních hodin za měsíc.
Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás telefonicky, nebo přes e-mail. Pokud požadujete návrh řešení a cenovou kalkulaci, zadejte nezávazně novou poptávku.