Grafika a tiskoviny

Detail služby

tick

Profesionální loga

tick

Kvalitní digitální grafika

tick

Tiskové formáty dle potřeb

tick

Tvorba firemní identity

Grafika a tiskoviny

Vytvoříme perfektní design pro Vaše podnikání.

Nabízíme kompletní zajištění grafické identity společnosti, tj. loga, vizitky, bannery, letáky, billboardy, ale i veškeré tiskoviny.

Veškerá naše grafika je vždy v profesionální kvalitě a použitelná k jakýmkoliv účelům (potisk vozů, billboardy, reklamní předměty a další).

Kompletní služby:

Kompletní firemní grafika

Pro jakékoliv podnikání.

Vytvoříme Vám komplexní grafické podklady (loga, vizitky, bannery, letáky aj.) v profesionální kvalitě, ve všech formátech barev (CMYK a RGB) i formátech souborů (vektorové i rastrové). Podklady poté můžete použít k jakýmkoliv účelům (potisk firemních předmětů, vozů, budov, výrobu tiskovin aj.)

Profesionální návrhy

Se zaměřením na UX.

U návrhů webových stránek není důležité pouze zaujmout, ale také zajistit co nejlepší přehlednost a funkčnost. Každý náš návrh je proto vyroben tak, aby nebyl pouze graficky zajímavý, ale také uživatelsky přívětivý. (UX / User Experience)

Loga, které zaujmou

Ve vektorové kvalitě.

Navrhování log je častou součástí tvorby nového webu a je základním prvkem firemní identity. Dáváme si proto na návrzích velmi záležet a tvoříme je v té nejlepší škálovatelné kvalitě, díky čemuž je můžete používat pro jakékoliv účely.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás telefonicky,
nebo přes e-mail.

Pokud požadujete návrh řešení a cenovou kalkulaci, můžete také použít náš formulář pro poptávku online.